Puhtamad põrandad i-matt'ga

Iga päev kõnnivad ettevõtetesse tuhanded inimesed ja tassivad hoonesse jalanõudel oleva mustuse, pori, tolmu, vihma, lume, soola, lörts jne.i-matt vahetusvaip haarab kogu selle mustuse endasse, et teie hooned oleks võimalikult puhatad ja põrandate puhastamine oleks puhastusteenindajatel lihtsam.

Vahetusvaip on sissepääsu juures standardkaitse.ISSA hinnangul haarab esimesed 91 cm vahetusvaipa endasse kõigest 30% mustusest. 85% mustuse eemale hoidmiseks põrandadelt on vaja 4,6 m vahetusvaipa (kuus sammu keskmiselt).

i-matti-ga saate luua pideva vaipkatte.


Püsib paigal

Selle asemel, et raisata aega ja raha traditsiooniliste vahetusvaipade tassimisele, hoidke põrandad puhtad i-matiga.

i-matt madala profiiliga, vastupidav ja kiiresti kuivavat pinda saab puhastada tolmuimejaga, pühkida harjaga, pesta mopiga ja põrandapesumasinaga. Rasket räpast kummialusega vahetusvaipa ei pea te enam kunagi tassima.


Ohutumad põrandad

i-matt vahetusvaiba väga õhuke absorbeeriv materjal haarab vee endase ja hajutab sellel laiali, mistõttu vaip kuivab kiiremini ja põrandad jäävad kuivaks ja ohutuks.
Tänu patendeeritud liimalusele ei lähe vaip kunagi puntrasse, lainesse ega nihku paigast.


i-matt vastab libisemiskindluse tasemele R13 – see vähendab libisemisest ja kukkumisest tingitud kahjunõudeid kuni 90%.

Keskkonnasäästlik

i-matt on keskkonnasäästlik valik põrandaohutuse tagamiseks.
Traditsiooniliste vahetusvaipade puhastamisega kaasnevad suured keskkonnakulud – transpordi käigus põletatud kütusega tekitatud saaste, kemikaalide kasutamine ja suur veekogus pesuks. i-matti saab puhastada paigalduskohas tavalisi põrandapuhastussüsteeme kasutades.